CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Posiadam magiczną moc! Odkrywam i rozwijam naturalne talenty liderów

Bez kategorii

Posiadam magiczną moc! Odkrywam i rozwijam naturalne talenty liderów.

Mam na imię Katarzyna, ale przyjaciele i znajomi mówią do mnie Kasia. Mam nadzieję, że poznamy się bliżej i będziesz mogła skorzystać z mojej wiedzy i umiejętności, żeby rozwinąć swój biznes.

Chętnie dzielę się tym, co wiem, zwłaszcza z osobami, które są gotowe na zmiany w życiu i szukają rozwiązań, które pozwolą im przejść efektywną transformację.

Jestem wymagająca, po pierwsze w stosunku do siebie. Odpowiedz więc sobie na pytanie, czy to już czas. Jeżeli tak, to zapraszam Cię w rozwijającą podróż ku wolności. Będzie to wymagało od Ciebie zaangażowania, ale po drugiej stronie strachu jest życie, o którym marzysz.

Moja misja to transformowanie trudnych doświadczeń w siłę, która daje wolność, pozwala się rozwijać i kreować pozytywne zmiany w życiu. Wierzę, że wszystko dzieje się po coś i choć nie jesteśmy w stanie wielu rzeczy zmienić, to mamy wpływ na to, jak one wpłyną na nas.

Na co dzień pracuję z liderami, którzy chcą zrozumieć siebie i swoich ludzi, którzy wiedzą, że mają indywidualny dar do zaoferowania światu, ale jeszcze nie znaleźli drogi na zrealizowanie swojego potencjału.

W ciągu 7 lat pracy z właścicielami firm opracowałam autorską metodę My Talent Up, która daje siłę do akceleracji biznesu. Łączy ona odkrycie naturalnego talentu z byciem świadomym liderem oraz budowaniem silnej, naturalnej marki organizacji. Składa się z 5 etapów:
1. Kim jesteś?
2. Gdzie jesteś i dokąd chcesz dojść?
3. Jak to zrobić?
4. Zadbaj o zespół
5. Monitoruj postępy

Wierzę, że najlepsze przywództwo należy zacząć od siebie.

Jestem ekspertem Personal Leadership oraz certyfikowanym trenerem i partnerem globalnym Talent Dynamics – systemu szkolenia przywództwa i wydajności zespołu. Razem z moim ukochanym prowadzę firmę konsultingową, jestem trenerem i mentorem. Mam dwóch synków i absolutnie nie jestem pracoholikiem, bo uwielbiam spędzać z nimi czas.

Mój archetyp to Magician, a trzy główne wartości, którymi się kieruję to Wolność, Rozwój i Zmiana. Jeżeli czujesz, że mamy ze sobą coś wspólnego, to na pewno znajdziemy sposób, żeby sobie pomóc. Bo mi niewyobrażalną radość sprawia, kiedy widzę efekty Twojej pracy nad sobą.

Ja w Ciebie wierzę… Teraz Ty uwierz w siebie!